Jiskření.cz: hledáme šéfa projektu

Hledáme business manažera pro produkt, který má velký potenciál, ale v Česku je zanedbán.

Jiskření.cz je online seznamka, která existuje již 5 let. Za tu dobu nastřádala cca 250tis lidí, kteří se tam zaregistrovali a i když se webu a marketingu po většinu času nikdo nevěnoval, tak se stále registruje (a platí) relativně vysoký počet lidí.

V zahraničí jsou seznamky obrovský business. Například ve Spojených Státech již 15% vešketé populace online dating zkusilo (https://techcrunch.com/2016/02/11/online-dating-use-jumps-among-youngest-us-adults-and-the-middle-aged-finds-pew/). A toto procento roste. Na online dating existují mezinárodní konference. Jedna z největších firem v tomto segmentu – Match Group je obchodovaná na burze a má kapitalizaci přes 4 miliardy USD (https://www.google.com/finance?q=NASDAQ%3AMTCH&ei=zAuOV9msLZfrsAGL_Lcg&authuser=1). V online datingu je zainvestovaný evropsko-asijsko-jihoamerický online drak jménem Rocket Internet. A není se čemu divit. Online dating je business, kde jsou 100% hrubé marže, je to obor, o kterém se dobře píše, umožňuje implementovat všechny online/product/marketing/technology srandičky a plní základní lidskou potřebu, která tu byla, je a bude vždy. Lidé tento produkt používají denně. Je to cool business s potenciálem.

A teď Česká republika. Smutný pohled. Několik projektů z devadesátých let (seznamka.cz, stesti.cz, rande.cz), social scam stránka badoo.com, ultra drahý a ne úplně fér edarling.cz, free appka pro casual dating hlavně pro mladé jménem Tinder a to je víceméně vše.

Český trh si zaslouží, aby se vyhrabal z devadesátek a dostal kvalitní produkt pro vážné seznámení. Pojďme to udělat společně.

Hledáme šéfa firmy, který má vztah k tomuto segmentu, je dravě a zdravě ambiciózní, má prokazatelné zkušenosti z online marketingu. Máme finanční zdroje a specialisty na SEO, na produkt, na PPC, RTB, Facebook, atd., máme vývojáře jak na mobil, tak na desktop, máme copywritery, máme grafiky, ale potřebujeme někoho, kdo to potlačí dopředu jako celek, bude přinášet nové podněty, bude řídit všechny lidi, kteří kolem toho běhají, bude domlouvat externí spolupráce a bude zodpovědný za výsledky.

Nabízíme jak plat, tak podíl na firmě. Top člověku vymyslíme top podmínky.

V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte.

Share This:

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.